Bezdrátové vážicí vidlice iFORKS Touch poprvé v akci

Firma Yusen Logistics (Czech) s. r. o. zabývající se leteckou a námořní přepravou, nyní mezi své pomocníky zařadila vážicí vidlice iFORKS Touch nové generace od holandského výrobce Ravas. Jedná se o první vážicí vidlice s dotykovým displejem tohoto typu, které společnost Novum v ČR instalovala.

Vážicí vidlice iFORKS Touch, to je praktické  řešení hned z několika důvodů. Jedná se především o rychlou instalaci na vysokozdvižný vozík (díky bezdrátovému  provedení), dále o intuitivní  dotykový  displej a v neposlední řadě o možnost WI-FI s online komunikací a uživatelsky programovatelné rozhraní, které usnadní pokročilé váhové funkce. S touto novou technologií tak uživatel získává všechny potřebné informace o vážené zakázce.

iFORKS Touch  se dodávají včetně aplikace pro příjem a odesílání dat online, a proto jsou nově zásilky jdoucí přes Yusen Logistic (Czech) s. r. o. rychleji zváženy, odbaveny a tím se rychleji dostanou tam, kam mají.

Success story

23.10.2018
Vzhledem k rozvíjející se spolupráci se společností Anritsu, byli naši kolegové ze servisního oddělení pozváni na... Více