Buďte přesní s vážními indikátory Systec

Přesné automatické dávkování surovin podle receptury, kontrola při příjmu a výdeji zboží, statické i dynamické vážení – nejen to jsou indikátory značky Systec, které přináší řešení na míru.

Plně nerezové vážní indikátory Systec jsou jedničkou svého oboru a novinkou sortimentu společnosti NOVUM. Odolají tvrdým podmínkám jakéhokoliv provozu, jsou snadno programovatelné, ovladatelné a schválené jako stanovené měřidlo pro statické i dynamické vážení. Dle potřeby je lze připojit k analogovým či digitálním snímačům. Velkou předností vážních indikátorů Systec je možnost připojení více nezávislých vážicích plošin. Indikátor tak dokáže v jednu chvíli načítat data například z podlahové, ale i závěsné váhy.

Vážní indikátory Systec jsou k dostání ve dvou základních verzích. Nižší úrovní je zařízení, které nelze volně programovat a není možné uživateli plně přizpůsobit dle jeho potřeb a požadavků, tedy vytvořit řešení na míru. Druhou variantou jsou vážní indikátory, ve kterých jde naprogramovat uživatelské rozhraní, tedy to, jak bude indikátor s uživatelem komunikovat.

Success story

23.10.2018
Vzhledem k rozvíjející se spolupráci se společností Anritsu, byli naši kolegové ze servisního oddělení pozváni na... Více