DIGI na veletrhu Interpack

Veletrh Interpack, kterým jednou za tři roky ožije německý Düsseldorf, je opět tady. Na této unikátní a největší světové akci tohoto typu se bude prezentovat i DIGI, výrobce obchodních a průmyslových vah či etiketovacích zařízení, které NOVUM v Česku výhradně zastupuje.

Interpack

V rozmezí 8. – 14. května 2014 bude stánek B12 v hale 14 patřit japonské společnosti DIGI. Pro potencionální zákazníky bude jistě zajímavý vážicí a etiketovací stroj AW 4600 EAT Liner Less Labeler balící produkty do průtažné folie. Tento model vyniká novým typem tiskárny, která tiskne takzvané nekonečné etikety. Co to v praxi znamená? Pole pro název výrobku a jeho složení má dynamickou velikost. Velikost pole se tak přizpůsobuje potřebnému počtu znaků.

K vidění bude například také novinka sortimentu DIGI - průběžná etiketovací váha typu „Start-stop“ LI 700, dále průmyslová průběžná etiketovací váha HI 700 nebo etiketovací zařízení HC 700. Stánek DIGI tak bude letos opět plný novinek, které stojí za pozornost.

Success story

23.10.2018
Vzhledem k rozvíjející se spolupráci se společností Anritsu, byli naši kolegové ze servisního oddělení pozváni na... Více