MP Krásno, a. s.

Společnost MP Krásno, a. s. je moderní podnik, který patří do pětice největších českých výrobců masa a masných výrobků.

Spolupráce

Firma NOVUM započala svou spolupráci s MP Krásno, a. s. již v roce 1999, kdy dodala do masokombinátu první automatické vážicí a etiketovací stroje japonské značky DIGI. Podle prostorových možností a požadavků MP Krásno, a. s. byly sestaveny také rozřazovací dopravníky. V roce 2012 byl uveden do provozu pokladní systém pro řízení všech 46 prodejen, ve kterých najdete další produkty firmy NOVUM, a to například váho-pokladny.

Výsledky spolupráce

Při balení celých kusů salámů dokáže jedna stanice obsloužit až 60 ks/min, pro plátkované a balené zboží je to až 100 balíčků za stejnou dobu. Výhoda zařízení DIGI není však jen o rychlosti. Cílem je odvádět kvalitní práci s co nejnižší chybovostí. Proto zařízení umožňuje pro výstupní kontrolu uvést jméno odpovědného pracovníka linky, které  je na každé etiketě. „Pokud obsluha stroje vidí své jméno na zboží, přistupuje k práci mnohem odpovědněji. Poznali jsme to hned – zvýšila se přesnost procesů, poklesly vícenáklady spojené s odstraňováním chyb při etiketování a vkládání zboží do kartonů,“ hodnotí pozitivně možnosti zařízení DIGI Karel Pilčík, majitel MP Krásno, a. s

Jako výborný pomocník pro řízení prodejen se osvědčil také pokladní systém. Lze říct, že se mimo jiné vytvořila on-line kontrola prodejen, kterou si v MP Krásno také velmi chválí, protože právě díky pokladnímu systému mají nad všemi 46 prodejnami dokonalý přehled.

Success story

20.07.2017
Využij slevový kód a nakup levně pásky do pokladny na novém eshopu!