Nové trendy balení v 21. století

Staré a známé pravidlo říká, že obal prodává, a tak výrobci zařízení na nic nečekají a přicházejí s novými technologiemi. Každý obchod řeší, jak vystavit zboží, jak ho atraktivně zabalit a jak označit zboží informacemi.  A co když chci ještě něco navíc, třeba obrázek či marketingový text nebo chci, aby moje zařízení fungovalo jako tzv. green technology s ohledem na životní prostředí.

Jaký je nový balicí systém?

Nový balicí systém bez tácků, který využívá papírové archy potažné PE vrstvou, se jmenuje DIGI SWS-5600 a jeho výhradním distributorem je společnost NOVUM. V zásadě jde o integrovanou váhu-baličku-etiketovačku, navíc v prostorově úsporném designu. Funguje naprosto geniálně – na papírovém archu položené zboží (salám, sýr,…) vložíte na plošinu stroje, který sám provede ukázkové profesionální zabalení a dokonce vytiskne etiketu.

Co konkrétně od něj můžete čekat?

·        bezproblémový provoz a jednoduchou obsluhu
·        úsporu času a eliminaci chyb (to vše díky jeho funkcím a maximální rychlosti zpracování, která je průměrně 16 balíčků za        minutu)
·        úspora nákladů
·        zvýšení produktivity práce
·        snížení chyb obsluhy, která vidí obrázky produktů, náhled
·        rozložení etikety i indikátory zbývajících etiket v návinu
·        pomáhá budovat spotřebitelskou loajalitu, protože výstup spotřebitele nadchne

Výhody bude spotřebitel registrovat okamžitě a bude se k vám vracet

Víte o zákaznících, kteří by nepreferovali jednodušší zacházení? Výhody spotřebitel zaregistruje prakticky okamžitě – jak při odnosu domů, tak při skladování. Podkladový papír lze využít dokonce jako krájecí prkénko místo klasického kuchyňského. Na přehledných etiketách se navíc spotřebitel velmi jednoduše orientuje. Položky cena a datum, na které se podle průzkumu zákazníci nejvíce soustřeďují, jsou zvýrazněny, navíc je možné použít pro odlišení informací truetypové  fonty, které usnadňují samotné čtení textu na etiketě. Termohlava s rozlišením 300 dpi je kapitolou sama pro sebe…

Jásají i ekologové

Vzhledem k tomu, že jsou využívány podkladové papírové archy, které snižují i emise CO2, je přínos z pohledu ekologického zřejmý. Navíc k ochraně životního prostředí významně přispívá také použití linerless technologie, při které dochází k eliminaci papírového odpadu.

Letos slavíme,  NOVUM je váš partner, a to už 25 let!
Martina Koutníková

Success story

23.10.2018
Vzhledem k rozvíjející se spolupráci se společností Anritsu, byli naši kolegové ze servisního oddělení pozváni na... Více