NOVUM – leader na trhu pokladen a pokladních systémů slaví 25 let na trhu

TISKOVÁ ZPRÁVA

31. 5. 2016, Praha. Společnost NOVUM, jeden z leaderů na trhu v oblasti pokladen a pokladních systémů, vah a vážicích systémů, informačních systémů pro obchod, etiketovacích zařízení a zařízení pro potravinářský průmysl, slaví v letošním roce již 25 let své existence na trhu.

Společnost NOVUM je stabilním dodavatelem produktů a technologií pro obchody, potravinářské provozy a průmyslové firmy. Vzhledem ke schválení zákona o evidenci tržeb je proto nyní v popředí zájmu řešení týkající se jak pokladních systémů, tak vlastních online registračních pokladen splňujících plně EET požadavky. Produkty a řešení dodávaná společností NOVUM odrážejí nové trendy, jejichž posláním je přinést přidanou hodnotu a konkurenční výhodu pro zákazníky z širokého spektra oborů.

V letošním roce NOVUM slaví 25 let svého působení na trhu. Za to, že společnost zažívá toto významné jubileum, patří velké poděkování jak zákazníkům, dodavatelům a obchodním partnerům, tak také zaměstnancům.  Jako poděkování zaměstnancům, kteří mají velký podíl na dosažených výsledcích a současné pozici společnosti na trhu, uspořádá vedení společnosti NOVUM 3. června celodenní společenskou akci.

 

„Jsem potěšen na to, že mohu být u tak významného jubilea. 25 let už o něčem vypovídá.  Věřím, že díky našim zákazníkům, zaměstnancům a obchodním partnerům úspěšně vykročíme směrem k dalším 25 letům“, říká Ing. Libor Hašpl, jednatel společnosti NOVUM.

Success story

23.10.2018
Vzhledem k rozvíjející se spolupráci se společností Anritsu, byli naši kolegové ze servisního oddělení pozváni na... Více