NOVUM výrazně posiluje v marketingových, PR a HR aktivitách

Skupina NOVUM Group a zejména společnost NOVUM výrazně posilují v marketingových, PR a HR aktivitách

2. 3. 2016, Praha. Skupina NOVUM Group a její součást společnost NOVUM významně posilují své marketingové, PR a HR aktivity. Za tyto aktivity napříč celou skupinou bude odpovídat Martina Koutníková jako manažer zastřešující tyto činnosti. Pro společnosti NOVUM, jako významného dodavatele pokladních a vážicích systémů, navíc povede nyní kampaň v rámci elektronické evidence tržeb.

Martina Koutníková bude odpovědná za marketing, PR a HR skupiny NOVUM Group a zejména v počátcích pro společnost NOVUM, která patří k leaderům na trhu v oblasti vážicích a prodejních technologií a pokladních a informačních systémů. Celá skupina v letošním roce slaví již 25. výročí existence na trhu a před její součástí, společností NOVUM, stojí nyní zásadní úkol, kterým jsou dodávky v rámci elektronické evidence tržeb. Kampaně spojené jak s výročím skupiny, tak dodávkami v rámci elektronické evidence tržeb, patří mezi hlavní úkoly Martiny Koutníkové v letošním roce. Zároveň je odpovědná v rámci řízení lidských zdrojů za zajištění potřebných zaměstnanců a budování značky zaměstnavatele v rámci skupiny.

Martina je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze a je vlastníkem certifikace Marketing CIMA C s mezinárodní platností. Dříve působila v manažerských pozicích   např. ve společnostech ČD-Telematika, České aerolinie a Algotech. Má také zkušenosti s HR marketingem, recruitingem a vzdělávacími aktivitami.

Mezi její koníčky patří zejména sport, jazyky a cestování.

Kontakt pro média

Ing. Martina Koutníková

Marketing and PR Manager

E-mail: koutnikova@novumgroup.eu

Mobil: 602461087

Success story

23.10.2018
Vzhledem k rozvíjející se spolupráci se společností Anritsu, byli naši kolegové ze servisního oddělení pozváni na... Více