Pokladní systém GS5 řídí přes 90 prodejen MP Krásno a Řeznictví H+H

Společnost MP Krásno, která patří k pěti největším českým výrobcům masa a masných výrobků, koupila koncem loňského roku od firmy Inpost 44 prodejen. Část těchto prodejen přejde pod správu sesterského Řeznictví H+H, zbytek si ponechá MP Krásno.

MP Krásno původně disponovalo 23 prodejnami, Řeznictví H+H jich mělo 24. Jejich počet se tak díky koupi téměř zdvojnásobil. Všechny nové prodejny přešly pod centrálu stávajícího pokladního systému GS5, který byl implementován v roce 2012.

Nové prodejny, nová zařízení

Nově získané prodejny bylo nutné vybavit také potřebným hardwarem. Proto do většiny z nich dodala společnost NOVUM dotykové PC pokladny CHD, digitální váhy DS 650 a dále obchodní váhy s tiskem RM 5800. Oba typy těchto vah pochází od renomované japonské značky DIGI, jejíž produkty jsou k vidění i ve stávajících prodejnách MP Krásno či Řeznictví H+H. Nově se bude v následujících týdnech instalovat na všechny prodejny docházkový systém, který je jedním z možných rozšíření pokladního systému.

Success story

23.10.2018
Vzhledem k rozvíjející se spolupráci se společností Anritsu, byli naši kolegové ze servisního oddělení pozváni na... Více