Revoluce v balení přichází do ČR

Balicí stoj DIGI SWS-5600 Revoluce v balení přichází do České republiky – buďte při tom!

Už jste slyšeli o novém balicím systému bez tácků (s využitím papírových archů potažených PE vrstvou)?  Pokud ne, tak vězte, že právě přichází do Čech systém DIGI SWS-5600, jehož výhradním distributorem je společnost NOVUM.

Copak tento krasavec umí?

V zásadě jde o integrovanou váhu-baličku-etiketovačku, navíc v prostorově úsporném designu. Funguje geniálně – na papírovém archu položené zboží (salám, sýr,…) vložíte na plošinu stroje, který sám provede naprosto ukázkové profesionální zabalení a vytiskne etiketu.  

Jaké výhody přináší systém do obchodu?

Balicí stoje DIGI SWS-5600 umožňují bezproblémový provoz a jednoduchou obsluhu. Díky výše uvedeným funkcím a maximální rychlosti zpracování, která je průměrně 16 balíčků za minutu, šetří čas, eliminují chyby, a tím šetří náklady, zvyšují produktivitu práce a pomáhají budovat spotřebitelskou loajalitu, protože výstup spotřebitele nadchne. Snižují také chyby obsluhy, která vidí obrázky produktů, náhled rozložení etikety i indikátory zbývajících etiket v návinu.

Benefity pro zákazníky - spotřebitele

Přínosy pro spotřebitele jsou rozhodně zajímavé. Víte o někom, kdo by nepreferoval jednodušší zacházení? Výhody spotřebitel zaregistruje prakticky okamžitě – jak při odnosu domů, tak při skladování.  Podkladový papír lze využít dokonce jako krájecí prkýnko místo klasického kuchyňského. Na přehledných etiketách se navíc spotřebitel velmi jednoduše orientuje – etikety jsou jednak velmi přehledné a jednak  umožnují snazší náhled na informace o produktu.  Položky cena a datum, na které se podle průzkumu zákazníci nejvíce soustřeďují, jsou zvýrazněny, navíc je možné použít pro odlišení informací  true typové fonty, které usnadňují samotné čtení textu na etiketě. Termohlava s rozlišením 300dpi je kapitolou sama pro sebe…

Přínosy pro ekologii také rozhodně nejsou zanedbatelné  - NOVUM Green Technology

Vzhledem k tomu, že jsou využívány podkladové papírové archy, které snižují emise CO2, je přínos z pohledu ekologického zřejmý.  Navíc k ochraně životního prostředí významně přispívá také použití linerless technologie, při které dochází k eliminaci papírového odpadu.

Success story

23.10.2018
Vzhledem k rozvíjející se spolupráci se společností Anritsu, byli naši kolegové ze servisního oddělení pozváni na... Více