Síť 43 juice barů UGO řídí Kofola skrze pokladní systém GS5

UGO, patřící do společnosti Kofola, se rozrostlo o síť barů Mangaloo. S tímto krokem došlo i ke změně pokladního systému na GS5 od společnosti NOVUM.

Centrální řízení se týká jak českých, tak i slovenských  UGO barů. Součástí pokladního systému je také kamerový systém, evidence docházky či věrnostní systém. NOVUM do nově otevíraných poboček dodává kromě softwaru i hardware v podobě dotykových pokladen CHD 8700, zákaznických displejů, pokladních zásuvek či tiskáren.

Proč NOVUM?

Společnost NOVUM vyhrála náročné výběrové řízení, a to mimo jiného díky svému pevnému a stabilnímu zázemí a flexibilitě. „Oslovil nás přístup společnosti, snaha řešit všechny naše požadavky včetně těch méně standardních, férové jednání a péče o nás, jako o budoucího klienta. Velmi nás také zaujala časová a prostorová flexibilita firmy, kterou vzhledem k povaze našeho fungování požadujeme.,“ vyjmenovává některé z argumentů, proč právě firma NOVUM, Jiří Wasserbauer ze společnosti UGO.

Success story

23.10.2018
Vzhledem k rozvíjející se spolupráci se společností Anritsu, byli naši kolegové ze servisního oddělení pozváni na... Více