Společnost DIGI představila v Kapském městě novinky

Od 15. do 17. června 2016 proběhlo v Kapském městě 60. světové fórum "The Consumer Goods Forum".

Společnost DIGI zde představila novinky v sortimentu vah, které naplňují nesčetné množství potřeb zákazníků na téma "Vytvoření nového nákupního stylu".

Samoobslužné váhy umožňují zákazníkům dostat, jaké zboží chtějí a kolik ho chtějí:

- Vestavěný fotoaparát automaticky rozpozná prodejní položku a její složení, zboží skládající se z více položek, jako například sushi, může tedy být jednoduše rozpoznáno, vypočteny ceny položek, celková cena a vytištěna správná etiketa.

- Také nakupující, kteří nejsou zvyklí obsluhovat elektronické váhy, dokáží díky snadnému uživatelskému prostředí rychle vyhledat danou položku, pak si jednoduše odvážit požadované množství a vytisknout etiketu. (SM-5600BSC SUSHI & DELI, samoobslužná PC-váha)

Chcete-li zvýraznit čerstvost a zároveň umocnit výhody balení na prodejně v reakci na různorodé potřeby zákazníků, je možné využít např. AW-5600FX, automatickou vážicí a etiketovací baličku, která umožňuje:

- potraviny různých tvarů a velikostí, jako je sýr nebo zelenina, velmi úhledně automaticky zabalit, a to s táckem či bez tácku, čímž je možné rychle reagovat na různorodé potřeby zákazníků.

- Balení na prodejně umožňuje sledovat čerstvost a kvalitu zboží přímo v obchodě, což vede ke zvýšení spokojenosti zákazníků. 

Více fotek zde:

http://www.image.net/digi_cgf2016

Success story

23.10.2018
Vzhledem k rozvíjející se spolupráci se společností Anritsu, byli naši kolegové ze servisního oddělení pozváni na... Více