Spolehlivé váhy a pokladny do každých potravin

Je libo obchodní váhu, pokladnu, čtečku čárového kódu nebo pokladní box? Naše zařízení se budou hodit.

Otevíráte-li potraviny, večerku nebo malou prodejnu, neobejdete se bez potřebného vybavení. Základem všech obchodů, nejen těch s potravinami, je registrační pokladna. Vybírat můžete z klasické pokladny, která nikdy neomrzí či z moderní dotykové neboli POS pokladny. Pokladny je možné doplnit různými typy příslušenství, třeba pokladní zásuvkou nebo pokladní thermo tiskárnou. Pokud chcete vašim zákazníkům ušetřit čas, který je v dnešní době vzácnou komoditou, pořiďte pokladní box. Ten urychlí odbavování nakupujících a navíc se do něj dá implementovat váho-skener. Vážení ovoce a zeleniny tak budete mít pod kontrolou. Pokladní box bude také příjemným pracovištěm pro vaše zaměstnance.

Chcete vážit? Naše zkušenosti jsou tu pro vás

Jestliže plánujete provozovat prodejní pult s masem, lahůdky či uzeninami, budete potřebovat nářezový stroj a obchodní váhu. Vybírat můžete dle svých potřeb, a to například: 

  • Obchodní váhu bez tisku, kterou lze propojit s pokladnou a odesílat tak ceny váženého zboží přímo do otevřeného pokladního účtu. 
  • Obchodní váhu s tiskem jak účtenek, tak etiket. Takovéto zařízení tedy není jen samotnou obchodní váhou, ale také pokladnou a etiketovacím strojem. 

S obchodními váhami máme přes dvě desetiletí zkušeností, kterými každodenně pomáháme svým zákazníkům při výběru té správné váhy.

Další potřebnosti…

K vybavení prodejen patří také cenovky. Těch je několik druhů. Buď je můžete tisknout pomocí etiketovacích kleští nebo je zde nová a moderní varianta, a to v podobě elektronických štítků/cenovek. V případě, že plánujete mít zboží označeno čárovými kódy, uvítáte čtečku čárových kódů. K důležitým věcem patří i počítačka mincí a bankovek. Nejen že vám přesně spočítá peníze a ušetří čas, ale počítačkou bankovek spočítáte i stravenky.

 

Success story

23.10.2018
Vzhledem k rozvíjející se spolupráci se společností Anritsu, byli naši kolegové ze servisního oddělení pozváni na... Více