Kariéra | NOVUM GLOBAL

Kariéra

Jak název naší společnosti napovídá, rádi děláme nové věci, s novými technologiemi.

Našimi dodavateli jsou významné české i zahraniční společnosti, know-how  postavené na 25 letech zkušeností je ale naše.

Pokud jde o naše zákazníky, určitě se se s nimi setkáváte každý den, když si kupujete něco dobrého na zub, nebo zamíříte do drogerie či lékárny, setkat se s nimi můžete třeba  při nákupu elektra, ale tady náš výčet samozřejmě nekončí. Nudu u nás rozhodně neznáme.

A chceme jít dál a k tomu potřebujeme další skvělé lidi do týmu.

Vítáme lidi akční, co mají spoustu nápadů, ale kteří také umí věci dotahovat do konce. Na věku ani pohlaví u nás rozhodně nezáleží.

Pokud zrovna nenajdete ve volných pozicích tu „svou parketu", můžete nám napsat na info@novumglobal.eu a my se vám ozveme.

V současné době nabízíme volné pozice:

ASISTENT/KA FINANČNÍHO - ADMINISTRATIVNÍHO ODDĚLENÍ SPOLEČNOSTI

ADMINISTRÁTOR/KA SPRÁVY NEMOVITOSTÍ

Baví vás nejenom administrativa? Hledáte různoroudou práci, kde žádný den nebude stejný jako ten předchozí? Umíte dobře anglicky a chcete jazyk používat?

Pokud ano, rádi vám přiblížíme co všechno budete mít na této pozici na starost a k jakým všem činnostem se u nás dostanete.

Náplň práce:

V roli Asistenta/tky týmu Finančního - Administrativního oddělení

  • Různorodé asistentské a administrativní činnosti v rámci oddělení
  • Evidence zákazníků
  • Tvorba a evidence smluv a smluvních podmínek
  • Objednávání zboží, řešení reklamací
  • Import /Export problematika
  • Fakturace
  • Řešení pohledávek
  • Zákaznický servis a podpora
  • Zadávání požadavků servisním technikům
  • Práce v různých aplikačních SW společnosti
  • Kontrola faktura smluv
  • Komunikace s dodavateli / zákazníky / partnery
  •  Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti (obchod, servis, sklad, účtárna)
  • Tvorba analýz
  • Zástup na recepci společnosti aj.

V roli Administrátora/rky správy nemovitostí

  • Administrativní a organizační činnost - dlouhodobé i krátkodobé pronájmy nemovitostí
  • Aktualizace inzerátů na webových portálech (primárně AirBnB a bezrealitky.cz)
  • Komunikace s hosty před / během pobytu
  • Aktualizace manuálů pro hosty
  • Příprava podkladů pro úklid, komunikace změnových požadavků
  • Příprava podkladů pro fakturaci, poplatek Hl. m. Praha
  • Vedení knihy hostů
  • Optimální cenotvorba s cílem maximalizace příjmů
  • Recenze hostů
  • Návrhy na zlepšení podmínek pronájmů, představení vedení společnosti
  • Uzavírání smluv apod.
  • Analýzy, podklady pro účtárnu, fakturaci

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem  - každodenní využívání
  • Schopnost komunikace s rodilými mluvčími, zahraničními hosty hovořícími anglicky a to i po telefonu
  • Znalost práce s PC na pokročilé úrovni (MS office – Word, Excel)
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Schopnost pracovat na mnoha úkolech najednou
  • Schopnost pojmout velké množství různorodých informací
  • Aktivní přístup k plnění svěřených úkolů
  • Chuť učit se novým věcem
  • Samostatnost, spolehlivost, serióznost, flexibilitu
  • Přirozenou pečlivost, zodpovědnost a loajalitu

Co můžeme nabídnout:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po 1 roce zaměstnání)
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Firemní benefity po 1 roce zaměstnání
  • Zajímavé zaměstnání v příjemném a kreativním kolektivu
  • Možnost každodenní praxe cizího jazyka
  •  Práce se zahraniční klientelou
  •  Flexibilní pracovní doba (po 1 roce zaměstnání)
  • Pracovní pozice je vhodná na HPP.

Chcete se stát naším novým kolegou?

Pokud jste dočetli až sem a máte zájem se s námi potkat, pošlete svoje CV a pár řádek o tom, co by Vás na této práci u nás bavilo.

 Životopisy zasílejte na e-mail: hladka@novumglobal.eu

Success story

20.07.2017
Využij slevový kód a nakup levně pásky do pokladny na novém eshopu!