Kariéra

Jak název naší společnosti napovídá, rádi děláme nové věci, s novými technologiemi.

Našimi dodavateli jsou významné české i zahraniční společnosti, know-how  postavené na 25 letech zkušeností je ale naše.

Pokud jde o naše zákazníky, určitě se se s nimi setkáváte každý den, když si kupujete něco dobrého na zub, nebo zamíříte do drogerie či lékárny, setkat se s nimi můžete třeba  při nákupu elektra, ale tady náš výčet samozřejmě nekončí. Nudu u nás rozhodně neznáme.

A chceme jít dál a k tomu potřebujeme další skvělé lidi do týmu.

Vítáme lidi akční, co mají spoustu nápadů, ale kteří také umí věci dotahovat do konce. Na věku ani pohlaví u nás rozhodně nezáleží.

Pokud zrovna nenajdete ve volných pozicích tu „svou parketu", můžete nám napsat na info@novumglobal.eu a my se vám ozveme.

V současné době nabízíme volnou pozici:

Servisní technik

Co by bylo fajn, kdybyste uměl/uměla

Hledáme šikovného člověka, který dokáže zkrotit hardware i software v oblasti vážicích, etiketovacích a balicích strojů, EET pokladen, pokladních systémů a systémů pro tankování PHM, který se chce rozvíjet dále i v elektrotechnice a nabírat nové zkušenosti v oblasti oprav, servisu a instalací těchto systémů.

Náš člověk má

Ukončené elektrotechnické vzdělání, je manuálně zručný, vlastní řidičský průkaz sk. B a je aktivním řidičem. Orientuje se dobře v anglicky psané dokumentaci.

Pokud navíc máte za sebou praxi v servisní činnosti, což považujeme za výhodu, může být ruka v rukávu.

Co na oplátku nabízíme my

Jsme stabilní, a není to fráze. Letos slavíme už 27 let na trhu. Můžete slavit s nám.

Pokud si vzájemně padneme do oka, můžete se po nástupu těšit na zajímavé finanční ohodnocení, auto, notebook a mobil. A taky u nás nezakrníte – profesní růst a vzdělávání jsou u nás samozřejmostí.

P.S. Nastoupit můžete klidně hned.

Chcete se stát naším novým kolegou?

Pokud jste dočetli až sem a máte zájem se s námi potkat, pošlete svoje CV a pár řádek o tom, co by Vás na této práci u nás bavilo.

 

 

Životopisy zasílejte na e-mail: balounova@novumglobal.eu

 

 

Success story

20.07.2017
Využij slevový kód a nakup levně pásky do pokladny na novém eshopu!