O nás

NOVUM GLOBAL, a. s., patřící do skupiny NOVUM Group, zaujímá od roku 1991 významné místo na českém trhu jako dodavatel prodejního vybavení a pokladních systémů. Díky 25letému působení máme nejen potřebné zkušenosti a znalosti z našeho oboru, ale jsme vám k dispozici po celém území České republiky. Najít nás tak můžete v Praze, ale také v Brně a Opavě. Ve všech našich provozovnách zaměstnáváme více než 60 odborníků zaměřených jak na obchodní, tak na technickou oblast. Vyznáváme individuální přístup, tedy řešení šité každému zákazníkovi na míru – dle jeho přání a potřeb.

Co u nás najdete?

Jsme výhradním dovozcem obchodních a průmyslových vah japonské značky DIGI do České republiky. Naší hlavní komoditou jsou také pokladny značky CHD, u kterých taktéž disponujeme výhradním zastoupením.  

V portfoliu společnosti dále najdete váho-skenery, mobilní vážicí systémy nizozemské značky RAVAS, balící zařízení MECAPACK a HENKOVAC, etiketovací stroje, čtečky čárových kódů, pokladní boxy nebo spotřební materiál v podobě pokladních pásek, různých typů etiket či cartridge. V kategorii softwarů jsme specialisty na pokladní systémy, které lze využít v maloobchodě, velkoobchodě, řetězcích i restauraci. Zabýváme se také aplikačními softwary, kam patří věrnostní program, prezentační nebo kamerové systémy.

O kvalitě výrobků a s nimi spojenými službami svědčí bohaté reference od samostatných prodejních jednotek až po nadnárodní řetězce. 

Servis je u nás samozřejmost

NOVUM GLOBAL na základě kontraktů zajišťuje servis na veškerý dodaný software i hardware. Od instalace, školení na jednotlivých zařízeních, až po záruční a pozáruční servis. Servis je zajištěn po celých 24 hodin včetně soboty a neděle. NOVUM GLOBAL také uzavřelo smluvní kontrakty s více než třemi desítkami servisních stanic po celé České republice, které jsou vám v případě potřeby k dispozici.

Success story

23.10.2018
Vzhledem k rozvíjející se spolupráci se společností Anritsu, byli naši kolegové ze servisního oddělení pozváni na... Více