Registrační a POS pokladny

Součástí jakéhokoliv obchodu či restaurace je registrační pokladna. Ke stálicím v sortimentu patří klasická pokladna, stále více žádaná je POS pokladna. K modelům registračních pokladen značky CHD nabízíme příslušenství v podobě pokladních thermo tiskáren, pokladních zásuvek či zákaznických displejů.

Registrační pokladny vhodné do restaurací – s foliovou klávesnicí,
širší thermo tiskárnou a speciálními restauračními funkcemi
jako je například tvorba stolů.

S registračními pokladnami můžete prodávat jak přes skupiny, tak přes položky a získáte i přehled prodejů.

Pokladny jdou s dobou! Kromě pokladních stálic, které jsou stále v kurzu, nabízíme moderní počítačové pokladny
s dotykovým monitorem či programovatelnou klávesnicí.

Další informace

Registrační pokladny nabízejí jednoduchý a cenově dostupný způsob kontroly prodeje. Počítačové či POS pokladny představují vysoce moderní, sofistikované a elegantní řešení řízení a správy prodejů.

Obojí je možné připravit jak pro malý obchod či restauraci s jedním pokladním místem, tak pro velké provozy a sítě poboček řízené pokladním systémem

Naše registrační a POS pokladny vám dle vašich přání propojíme s externími komponenty jako je zákaznický displej, tiskárna účtenek či etiket, váha či čtečka čarových kódů. Stejně tak je připojíme do pokladních systémů a počítačových sítí.

S registračními pokladnami momentálně souvisí i aktuální polické dění, a proto sledujeme debaty týkající se zavedení elektronické evidence tržeb. Na vzniklou situaci budeme my i naše zařízení připraveni tak, aby vše správně a dlouhodobě fungovalo dle budoucího nařízení.