Obchodní váhy a vážicí systémy

Od roku 1991 jsme výhradními dovozci obchodních a kontrolních vah japonské značky DIGI, které jsou vhodné do obchodního i průmyslového prostředí. V nabídce máme obchodní váhy, váhy pro restaurace, potravinářské řetězce, ale také například pro sklady, výrobny či nemocnice.

Jestliže hledáte přesnou a spolehlivou váhu pro prodejnu či výrobnu, rádi vám s výběrem vhodného modelu poradíme.

Obchodní váha pro nás není jen kus zboží. Zákazníků si vážíme, a proto je profesionální servis, kalibrace či cejchování vah samozřejmostí.

Potřebujete poradit s připojením obchodní váhy ke skladovému či pokladnímu systému? Naše vývojové oddělení je vám k dispozici.

Další informace

S naším sortimentem vah se setkáváte téměř na každém kroku a ani o tom možná nevíte. Objevují se v restauracích, potravinách, stáncích, nemocnicích, pekařstvích nebo řeznictvích. Rozmanitost vah je obrovská.

Máme obchodní váhy s výpočtem ceny (bez integrované tiskárny) či s možností tisku na etiketu nebo účtenkový papír. Tiskové váhy se používají zejména v úsecích lahůdek či zeleniny na označování váženého zboží či v přípravnách na etiketování produktů určených k expedici. Do přípraven, výroben či restaurací nabízíme kontrolní váhy bez výpočtu ceny. 

Může se jednat o můstkovou kontrolní váhu na kontrolu hmotnosti při příjmu zboží či například menší kontrolní váhu na vážení surovin v restauracích.

Zajímavým produktem jsou též váho-skenery, které kombinují vlastnosti přesné váhy a více směrné laserové čtečky čárového kódu.

Do nemocničního prostředí nabízíme lékařské váhy například pro příjem pacientů či kojenecké váhy.