Vše, co vaše řeznictví potřebuje

Otevíráte nebo modernizujete řeznictví? U nás najdete vše, co potřebujete.

Do řeznictví patří mnoho nejrůznějších zařízení či pomůcek. Jednou z nejdůležitějších je bezesporu váha. Těch je několik typů. Pokud potřebujete pouze zjistit konečnou cenu, kterou pak například napíšete na lístek, se kterým jde zákazník k pokladně, vystačíte si s obchodní váhou s výpočtem ceny. Druhou možností je váha s integrovanou tiskárnou, která tiskne etikety nebo účtenky. Existuje však model, ve kterém se snoubí obě zmiňované možnosti. Tiskové váhy se používají zejména v úsecích lahůdek nebo uzenin na označování váženého zboží. Své využití však najdou i v přípravnách na etiketování produktů určených k expedici. Jestliže vlastníte nebo přemýšlíte o zavedení pokladního systému, jsou zde takzvané váho-pokladny. Ty odesílají ceny navážených výrobků přímo do pokladny. 

Zázemí – důležitá část řeznictví

Do přípraven, výroben, prostě do zázemí řeznictví nabízíme kontrolní váhy bez výpočtu ceny. Může se jednat o můstkovou kontrolní váhu na kontrolu hmotnosti při příjmu zboží či například menší kontrolní váhu na vážení nejrůznějších surovin. Pokud sami porážíte, oceníte visuté jateční váhy.

Pokud své výrobky prodáváte dál nebo nabízíte jako balené, oceníte balící stroje. Ty zabalí vše, co potřebujete a jsou vhodné jak do velkých, tak do malých provozů. Volit můžete drobné manuální stroje, které balí do průtažné folie, dále stroje balící potraviny s táckem, zařízení, které balí do misek nebo komorové vakuové baličky

V dnešní době se stává nutností etiketovat. Dle svých potřeb můžete vybrat buď menší stolní etiketovací zařízení, jehož součástí je i váha nebo větší průběžnou etiketovací váhu, kterou je možné napojit do výrobní linky.

Je libo krájet?

Dobré řeznictví má nejen kvalitní a chutné produkty, ale dokáže je i dobře nakrájet. K tomu je však potřeba špičkový nářezový stroj. Německá společnost GRAEF má ve svém portfoliu celou řadu různých modelů, které se liší vybavením i vzhledem. V nabídce jsou manuální i automatická zařízení, šikmá i vodorovná.

Pokladna je základ obchodu

Do řeznictví, a jakéhokoliv jiného obchodu, patří pokladna. Ta nabízí jednoduchý a cenově dostupný způsob kontroly prodeje. Stále populárnější jsou v poslední době počítačové či POS pokladny, které jsou sofistikovaným a elegantním řešením pro řízení a správu prodejů. Naše registrační a POS pokladny vám dle vašich přání propojíme s externími komponenty jako je zákaznický displej, tiskárna účtenek či etiket, váha či čtečka čarových kódů. Stejně tak je připojíme do pokladních systémů a počítačových sítí.

Success story

23.10.2018
Vzhledem k rozvíjející se spolupráci se společností Anritsu, byli naši kolegové ze servisního oddělení pozváni na... Více